Nové Reduced price! Drahokamu Zkreslené Náušnice Družička Dárky Svatební Sada Cestovní na Dovolenou ERN 11301 Zobrazit větší

Drahokamu Zkreslené Náušnice Družička Dárky Svatební Sada Cestovní na Dovolenou ERN 11301

Kč57.34

Nový produkt

Hmotnost Balení 0.1kg (0.22lb.)
Velikost Balení 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Typ Jednotky Pár
Materiál kovové
Tvar\vzor Rostlina
Pohlaví Ženy
Kovy Typ Zinkové Slitiny
Náušnice Typ Náušnice
Zpět Najít Push-back
Styl Trendy
Typ Položky Náušnice
Číslo Modelu ERN 11301
Jemné nebo Móda módní
Značka dollybling

Problém s kvalitou prohlášení:

a strávili & strávili a strávili & strávili a strávili problémy, nebo nejsou spokojeni s místem, tak dlouho, jak budete kontaktovat náš zákaznický servis, jsme vám pomůže vyřešit iniciativu cílem není vyhnout se odpovědnosti! Připraven dát špatné hodnocení, a to jak prodávající, pro kupující. Pomůže řešit praktické problémy, zlepšovat úroveň našich služeb. K dosažení win-win situace je cíl.

Pokud tam je problém s kvalitou po obdržení objednávky , prosím, kontaktujte náš zákaznický servis personálu po obdržení zboží do tří dnů, a problém s kvalitou zboží, s digitálním fotoaparátem, fotografii, název položka jménem pošlete na náš zákaznický servis personálu, tak, že můžeme kontrolovat. (všimněte si, posílat fotografie musí být do tří dnů od převzetí zboží, po lhůtě splatnosti, nebudou přijaty. Posílat fotky na vyžádání návrat nebudou akceptovány.) budeme do 24 hodin od obdržení žádosti poskytnout své služby zákazníkům poté, co výsledky byly rozděleny do léčby. Vrácené zboží a vrácení peněz přímo Dva druhy.

Uvedl: definice problémů s kvalitou v důsledku výroby nebo montáže výrobků, chyby způsobené tím, že nosí šperky. Podrobnosti jsou následující: Vážné rez, zlomeniny, velké plochy blednutí barev, vrtačky, méně dílů A další vážný dopad na opotřebení problém. A nemá vliv na nošení malých vad doufáme, že zákazník může dát určité pochopení, šperky módní, populární funkcí, tam jsou některé nedostatky nemají vliv na nevyhnutelné opotřebení. Neslibujeme být se vrátil k malé vady.

Mail, Po potvrzení zákaznický servis, kvalitní zboží zaslané do společnosti, konkrétní mail, prosím zákaznický servis komisař a jednání, budeme nést poštovné poštovné kvůli problémy s kvalitou, je třeba předem naše přijetí vaší poštovní proniknout do vašeho účtu. Neposkytujeme vrácení zboží dodáno odděleně, výměna zboží umístěné v příští zásilce. Poznámka: společnost nepřijímá post vrátit. Prosím, zanechte své jméno v mailu, když budete posílat na telefon malé poznámky, a podrobně popsána ve formě seznamu zboží k nám, neboť jsme obdrželi zboží, po ověření. (pokud nechcete psát tyto informace zpět na zboží, jsme nebudou akceptovány. Bude to mít následky.) Prosím, pochopit!

a strávili & strávili a strávili 2 Prohlášení: V zájmu spolupracovat šťastně, prosím, zkontrolujte obal, v přítomnosti kurýra. Pokud existují závažné problémy (jako je například velké množství problémů, poškození, vodě, dupání, atd.), prosím, odmítnout zásilku. Pokud jednotlivé výrobky mají problémy s kvalitou, prosím, vyfotit a zákaznický servis.

Duch porozumění náladu vidět své zákaznické služby, prosím, nechceme mít problémy, protože většina zákaznický servis je zazářit v procesu dodání. Jsme hluboce trápí po dlouhou dobu. Ale pro váš šťastný nakupování, jsme stále nejvíce express nedbalosti, nést na rameni.

Štítky: Náušnice, levné náušnice, Drahokamu Zkreslené Náušnice Družička Dárky Svatební Sada Cestovní na Dovolenou ERN 11301.

Napsat recenzi

Drahokamu Zkreslené Náušnice Družička Dárky Svatební Sada Cestovní na Dovolenou ERN 11301

Drahokamu Zkreslené Náušnice Družička Dárky Svatební Sada Cestovní na Dovolenou ERN 11301

Problém s kvalitou prohlášení: a strávili & strávili a strávili & strávili a strávili problémy, nebo nejsou spokojeni s místem, tak dlouho, jak budete kontaktovat náš zákaznický servis, jsme vám pomůže vyřešit iniciativu cílem není vyhnout se odpovědnosti! Připraven dát špatné hodnocení, a to jak prodávající, pro kupující. Pomůže řešit praktické problémy, zlepšovat úroveň našich služeb. K dosažení

Související produkty