Nové Reduced price! 1ks 500KG magnetické přitahuje silou drží neodymové oživení rybolovu a Získávání magnet hrnec s závěsné oko Zobrazit větší

1ks 500KG magnetické přitahuje silou drží neodymové oživení rybolovu a Získávání magnet hrnec s závěsné oko

Kč1 275.65

-4 %

Kč1 335.58

Nový produkt

Velikost Balení 14cm x 11cm x 10cm (5.51in x 4.33in x 3.94in)
Hmotnost Balení 1.8kg (3.97lb.)
Typ Jednotky kus
Detekce Aplikace Rybaření nebo Načítání magnet v řece , no, Jezera
Číslo Modelu MES-F3009720
S Otvory Ano
Velikost Diameter 97 mm Thickness
Příslušenství M10 Šroub S Okem
Typ Trvalé
Aplikace Průmyslové Magnet
Materiál Neodymový Magnet N42 + A3 Ocel
Vertikální Magnetické Síly 500KG na základnu 30mm Ocelová Deska
Tvar Kruhové
Značka FGHGF
Super Moc drží Magnet Kolem Základny Magnet Šroub s závěsné oko
Kompozitní Neodym Magnet

Popis produktu Neodymové Oživení Rybaření Magnet/ Hledání Magnet Dectecting Magnet Magnet Rybaření byl vyroben z N42 neodymové magnet a ocel shell, neodymový magnet je dát do jednoho oceli shell, která se zaměřuje na magnetickou silou na spodní části rybaření magnet (Pro jiné povrchové rybaření magnet , tam je téměř žádné magnetické síly ) a zvýšit přitahuje silou magnetu neuvěřitelně (2.5-4 krát za stejnou velikost magnetu). Ve stejné době, oceli sheel může chránit neodymový magnet proti sekání a popraskání během grabování a upnutí. Používá se především pro nástroje kapátka a lovci Pokladů nebo Hospodářství/Upevnění některých dílů v průmyslu. Produktu Parametr: 1. Název dílu: D97mm Neodym Rybaření /Hledání Magnet s okem šroub. 2. Materiál: Neodym Magnet N42 +A3 Ocel+ Černé Pryskyřice 3. Velikost: D97mm ( Průměr ) * 20 mm ( Magnetická Základna, Výška ) 4. Vertikální Pull-síla: 5 00 KG Horizional Pull-platnost:120KG na základnu 30mm tloušťka ocelového Plechu 5. Čistá Hmotnost: 1.17 KG 6. Pracovní Tempe rature : 80 Stupňů Poznámka: A. Magnet jen přitahovat železo a slitiny železa,niklu a slitiny niklu, nepřitahují zlato ,stříbro, měď, hliník a jejich slitiny a nerezové Oceli. B. Magnetické síly by měly být testovány na základně 30 mm ocelového plechu a tenčí ocelový plech je slabší magnetické síly. C. Všechny magnetické síly soustředit na dně rybaření magnet , tam je téměř žádné magnetické síly ostatních povrch rybaření magnet Vlastnosti Produktu: 1. Neuvěřitelné silný vyplývající z Oceli Cup 2. Ocelové Krytiny se Vyhnout Jakékoli Poškrábání a Chipping Neodymové Magnety 3.Obsahuje Příslušenství: Jedno Oko-šroub M10 4. Četné Aplikace: Hledání ztracené nástroje a železné předměty v řekách, jezera, hluboké studny, rybníky nebo 5. Množství: 1Pieces Magnet na obalu Zásilky:

Normálně, China Post Air Mail S Sledovací Číslo.

Odeslány do 2 dny po obdržení platby.

Rusko , Brazílie: 15-45 pracovních dnů

Spojené Státy: 7-15 pracovních dnů

Austrálie, Spojené Království, Španělsko, Francie, Německo :7-20working dnů

Ostatní země: Ne Více než 40 pracovních dnů.

Prosím, Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo obchodník manažer po 30 pracovních dnů, pokud jste stále ještě není obdrží balíček.

Poznámka:

Pro jakékoliv magnetické produktu v našem obchodě, pokud si chcete koupit to v malé dávce , zejména hrubá hmotnost je více než 20KG, laskavě prosím, podívejte se s námi na levnější náklady na dopravu (těžší hrubá hmotnost , levnější náklady na dopravu )

Varování:

Silný Magnet je snadno lámavé ;

Silný Magnet mohl špetka prsty špatně ;

Udržet silný magnet pryč od Dětí;

Nedovolte, aby se magnety připojit společně (zejména nahé neodymový magnet), trhlin a čipy by mohly poškodit vaše oči .

O NÁS:

Jsme předním dodavatelem v Číně, specializující se na výrobu druhy magnetických sestavení.Se zkušenými technology ,můžeme navrhnout a vyvinout druhů magnetických výrobků obsahujících plasty ,pryž ,maching,lisování dílů, které jsou široce používány v druhy průmyslu.

Všechny magnetické sestavy jsou vyráběny podle přísného systému kvality a jejich výrobní postupy jsou zcela pod kontrolou. Téměř všechny produkty jsou vyváženy do Severní Ameriky, Evropa ,Japonsko. Pokud žádné magnetické projekt, nebo máte dobrý nápad pro magnetické aplikace, laskavě dejte nám prosím vědět, budeme navrhovat, vyvíjet a vyrábět pro vás. Můžete nás kontaktovat přes e-mail nebo obchodní manager (Live chat) v angličtině , budeme dát svůj názor okamžitě, Děkuji moc.

Vítejte koncové zákazníky, velkoobchodníky, distributory po celém světě koupit naše silné magnety a jejich sestav v malé dávce nebo ve hmotě, ještě jednou díky.

Štítky: hrnec magnet, nd magnet, magnet magnet, Levné magnet hrnec, Vysoce Kvalitní nd magnet, Čína magnet magnet Dodavatelé.

Napsat recenzi

1ks 500KG magnetické přitahuje silou drží neodymové oživení rybolovu a Získávání magnet hrnec s závěsné oko

1ks 500KG magnetické přitahuje silou drží neodymové oživení rybolovu a Získávání magnet hrnec s závěsné oko

Popis produktu Neodymové Oživení Rybaření Magnet/ Hledání Magnet Dectecting Magnet Magnet Rybaření byl vyroben z N42 neodymové magnet a ocel shell, neodymový magnet je dát do jednoho oceli shell, která se zaměřuje na magnetickou silou na spodní části rybaření magnet (Pro jiné povrchové rybaření magnet , tam je téměř žádné magnetické síly ) a zvýšit přitahuje silou magnetu neuvěřitelně (2.5-4 krát za stejnou

Související produkty