Nové Reduced price! Double-deck Electrotrephine Řezbářství Stroje Přímo Vodicí Kolejnice S Nastavitelnou Viděl Základnu Zobrazit větší

Double-deck Electrotrephine Řezbářství Stroje Přímo Vodicí Kolejnice S Nastavitelnou Viděl Základnu

Kč4 073.99

--26 %

Kč3 233.33

Nový produkt

Velikost Balení 80cm x 20cm x 10cm (31.50in x 7.87in x 3.94in)
Typ Jednotky kus
Hmotnost Balení 6.0kg (13.23lb.)
Balíček Případ
Aplikace Dřevo Pracovní Nástroj
Typ Kombinace
Číslo Modelu L-14
Značka MYTEC
DIY Dodávky Zpracování dřeva

Verze B Obsahuje

2 × 140cm Dvou-tier Vodicí kolejnice

2 × Vodicí lištu Svorky

2 × Omezené umístění Tlačítka

1 × Základna

3 × 30cm Společné Linii

1 × ochrana proti Výbuchu

Verze C Obsahuje

1 × 140cm Dvou-tier Vodicí kolejnice

2 × Vodicí lištu Svorky

2 × Omezené umístění Tlačítka

2 × Line umístění nástroj

1 × ochrana proti Výbuchu

Poznámka:

Budeme výchozí poslat Základnu-do objednávky.Ale můžeme také poslat Base-B, když budete potřebovat pro to.

On-line marketing platforma "Tesařské Dílny" na Zepp.news byla založena v červnu, 5., 2015. Máme profesionální rozvoj a výrobní tým, takže můžeme zaručit kvalitu produktů, stejně jako bezpečnost a efektivnost přepravního procesu.

Služby filozofií naší "Tesařské Dílny" je poskytovat nejlepší služby pro tesařské milenci po celém světě, s našimi nejlepšími produkty. Všechny produkty z "Tesařské Dílny" jsou vyvinuty, navrženy a vyrobeny v Číně. Neustále snaha o kvalitu, diverzifikované inovace a excelsior produkce a detekce, všechny přítomné náš sen a hrdost "Made in China".

Pokud tam má nějaký problém s kvalitou, která vede k poruše výrobku, zajistíme odpovídající náhradu.

Pokud byl výrobek ztratil během přepravy, jakmile nákladní společnost ukázala, že jsme se vám nabídnout odpovídající náhradu.

V případě, že složky výrobku byly poškozeny během přepravy, budeme za to zodpovědní. Zákazníci mohou získat částečnou náhradu, nebo reedice poškozené součásti.

Budeme loď všechny objednávky do 3-5 pracovních dnů po obdržení vaší úplné platby.

Prosím, double zkontrolujte, zda vaše místní celní politiky pečlivě před nákupem. Jakmile dokončíte platbu, měli byste být připraveni a odpovědný za celní odbavení ve vaší zemi v případě potřeby. Jsme obvykle psát méně deklarovaná hodnota pro vaše objednávky, ale celní poplatek je stanoven a účtované vaší zemi celního ne nás. Nejsme odpovědni za jakékoliv cla nebo dovozní daň.

Všechny výrobky, které se prodávají jsou nové a právo, testovány před porodem. Prosím, zkontrolujte, zda balíček pečlivě když jste podepsal.

Pokud máte nějaké otázky nebo problémy s objednávkou, prosím, neváhejte a kontaktujte nás-budeme se snažit v našich silách vyřešit za vás.Naším cílem je pět hvězdiček službu, a chci, abys byla šťastná období.

Zpětná vazba je pro nás extrémně důležité!

Pokud jste spokojeni s naší transakci.najděte si prosím chvilku opustit nám pozitivní zpětnou vazbu.

Vaše spokojenost je naší prioritou.

Pokud tam jsou nějaké problémy. prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní hodnocení.takže můžeme vyřešit případné problémy.

Štítky: železniční viděl, železniční průvodce, rail base, Levné železniční viděl, Vysoce Kvalitní železniční průvodce, Čína železniční základnu Dodavatelů.

Napsat recenzi

Double-deck Electrotrephine Řezbářství Stroje Přímo Vodicí Kolejnice S Nastavitelnou Viděl Základnu

Double-deck Electrotrephine Řezbářství Stroje Přímo Vodicí Kolejnice S Nastavitelnou Viděl Základnu

Verze B Obsahuje 2 × 140cm Dvou-tier Vodicí kolejnice 2 × Vodicí lištu Svorky 2 × Omezené umístění Tlačítka 1 × Základna 3 × 30cm Společné Linii 1 × ochrana proti Výbuchu Verze C Obsahuje 1 × 140cm Dvou-tier Vodicí kolejnice 2 × Vodicí lištu Svorky 2 × Omezené umístění Tlačítka 2 × Line umístění nástroj 1 × ochrana

Související produkty