Nové Reduced price! BMT Původní 10pcs/lot Kvalitní Baterie Kobaltu Buňka TI CPU 1810mAh 3.82 V, pro iPhone 6 6G náhradní cyklu 0 Zobrazit větší

BMT Původní 10pcs/lot Kvalitní Baterie Kobaltu Buňka TI CPU 1810mAh 3.82 V, pro iPhone 6 6G náhradní cyklu 0

Kč1 400.68

Nový produkt

Typ Jednotky hodně (10 ks/lot)
Velikost Balení 25cm x 25cm x 4cm (9.84in x 9.84in x 1.57in)
Hmotnost Balení 0.1kg (0.22lb.)
Originální nebo Ne Kompatibilní
Značka Bamyoyo
Apple Model iPhone 6
Certifikace Kvality CE,UL
Kapacita baterie(mAh) 1801mAh-2200mAh
Kompatibilní Značka APPLE
Číslo Modelu BMTI6GSQ

5 Důvodů, Proč Byste Měli Koupit Náš Výrobek:

- Všechny Podíl Produktu 1 Rok Záruka

- 100% Testovány Před Expedicí

- Jsme továrny výrobce

- Profesionální Baterie v oboru 4 roky

- 365 Dnů Návratové politiky a Doprava Zdarma v Obou Směrech

Jak se ta položka vypadat?

Kupujete Kvalitní Baterie pro 6G, 100% Kobaltu buněk a TI CPU PCM s 2 Roky Záruka.

ABC znalosti, musí vědět o mobilní baterie:

V podstatě, mobilní baterie je kombinované ze tří částí:

1. Jádro (buňka baterie)

2. ochrana rady(PCM)

3. Flex kabel.

Dobrý výkon baterie závisí na tom, jak jádro a rada pro ochranu. Jádra, stejně jako buňky se měří mAh. Vyšší mAh znamená, že vyšší moc má. Ochrana deska je stejná jako vodovodní kohoutek. To ovládání elektrického proudu a napětí. Ale v případě PCM palubě, slečno chytrá IC, nemůže to kontrolovat elektrický proud správně, že je důvod, proč někteří zákazníci si stěžují, energie tak rychle. V tomto případě musí zákazník dozvědět, jak se odlišit baterie PCB deska je kvalitní, jinak by si myslel, že všechny baterie jsou stejné. Nicméně, jádro a deska je tak důležité pro dobré baterie.

BMT hlavně prodává pod jinou kvalitu typy pro 6G:

--Č. 1- ------ ( 100% Původní Baterie ) -------m anufactured v roce 2015 nebo 2016. Nikdy rozebírat. Vzlétlo z Nového telefonu nebo dostal, jak je od proti proudu. Každá Baterie má různé baterie série num a různých buněčných série num. QR kód na zadní straně baterie lze naskenovat pomocí i-nigma(APP). Při demontované baterii, uvidíte PCM a Buňky jsou svařované laserem, a z Buňky do PCM a PCM flex kabel neexistují žádné znovu podepsat. Perfektní vzhled. Měli byste vědět, co je na horní části baterie(6G-8P), pokud jste opravdu pochopit, 100% Originální Baterii.

--Č. 2 - ------ ( Vynikající Kvalita ) -------M anufactured 2017 nebo 2018, sestaven s USA TexasInstruments IC na PCM desky. Je to to nejlepší, náhradní baterie pro 6G. Vyrobené ze 100% Kobaltu ne Ni Co Mn(4:4:2) materiál. Všechny baterie se provádí kapacita třídění proces, ujistěte se, že všechny baterie jsou plné Kapacitou 1810mAh nebo více. 800-1000 Cyklu života. 0 Cyklus. Neatural tisk. Perfektní vzhled.

--Č. 3 - ------ ( běžná Kvalita ) -------M anufactured v roce 2017 nebo 2018, běžná kvalita buněk spojené s Kopírování PCB deska. Nulové Cyklu. Všechny baterie se provádí kapacita třídění proces, ujistěte se, že všechny baterie jsou plné Kapacitou 1810mAh.3 00-500 Cyklu života. 0 Cyklus. Neatural tisk. Perfektní vzhled.

Specifikace Baterie:

PCM Specifikace:

Nabití a vybití křivky:

-Většina ostatních dodavatele je baterie buňka nemůže projít UL certifikované v důsledku surového materiálu buňky není dostatek Li-CO2 (3,7 V). Mohli by si Li-NiCoMn(Ni Co Mn 4:4:2) nahradit. BMT společnosti buňky baterie jsou plně Li-CO2 materiálu a předat UL certifikované stejně. Co bude výsledkem použití baterie z Li-NiCoMn(Ni Co Mn 4:4:2) ? Odpověď: baterie buňka může trvat pouze pár měsíců, ale poté přestane fungovat. Ale pro plný Li-CO2 (3.7 V) baterie cell, to může trvat roky.

Certifikované Baterie:

Bamyoyo Společnosti je zvláště ostražití o kvalitě baterií, které prodáváme. Všechny naše baterie jsou přísně dodržovat normy a výrobní postupy. Baterie v souladu s certifikáty shody.

Některé důležité body k Výrobě Baterie:

1.Bamyoyo baterie jsou třídění v kapacita třídění vlády kabinetu, po 8 hodinách třídění, přesné čtení dat akumulátorů, detekční kapacity podle kapacity iPhone kapacita baterie, pokud kapacita není až standard, budou odstraněny. Tak daleko, jak dobře víte, ne všechny baterie výrobce bude třídění buňky, jeden po druhém, většina z nich bude jen dělat ramdom kontrola vzhledem k vysoké náklady na pracovní sílu a časově náročné. To je důvod, proč naše baterií kvality jsou více stabilní než ostatní.

2.Polotovary baterie je komplexní inspekce s Texas Instruments software. Pro iPhone baterie se liší od ostatních mobilní baterie, protože na PCB všechny komunikační údaje, musí se spojení s Telefonem. Texas Instrument design CPU pro iPhone baterie, to je důvod, proč Texas Instrument je battery management software je ten nejlepší pro testování.

3.Harding práci člena týmu. Baterie je kvalitní je naše všechno. Všechny naše členy náhradní žádné úsilí při zajišťování dodávek kvalitních baterií. Můžete se dozvědět více na naší FB Stránce BMTbattery, pokud máte zájem.

Pár Fotek z veletrhu:

Co říkali ?

Jak Vám Pomůžeme ?

- 4 Roky Angažmá v Části, součásti a příslušenství pole.

- Vždy Tu pro všechny Vaše poprodejní Problém.

- 24hrs on-Line nebo e-Maily, Odpovědět na 3 hodiny - 6 h.

Platba:

Doprava:

Zpětná vazba:

Snažíme se o Pěti Hvězdičkový 5/5 podrobné hodnocení pozitivní zpětnou vazbu. Pokud z nějakého důvodu

Štítky: 0 cyklů, Baterie Pro, baterie iphone, Levné cykly 0, Vysoce Kvalitní baterie pro, Čína baterie iphone, Dodavatelé.

Napsat recenzi

BMT Původní 10pcs/lot Kvalitní Baterie Kobaltu Buňka TI CPU 1810mAh 3.82 V, pro iPhone 6 6G náhradní cyklu 0

BMT Původní 10pcs/lot Kvalitní Baterie Kobaltu Buňka TI CPU 1810mAh 3.82 V, pro iPhone 6 6G náhradní cyklu 0

5 Důvodů, Proč Byste Měli Koupit Náš Výrobek: - Všechny Podíl Produktu 1 Rok Záruka - 100% Testovány Před Expedicí - Jsme továrny výrobce - Profesionální Baterie v oboru 4 roky - 365 Dnů Návratové politiky a Doprava Zdarma v Obou Směrech Jak se ta položka vypadat? Kupujete Kvalitní Baterie pro 6G, 100% Kobaltu buněk a TI CPU PCM s 2 Roky Záruka. ABC znalosti,

Související produkty