Nové Reduced price! 8ks/sada Uhlíkové Oceli Černé Šperky Kleště Pro Korálkování Diy Výrobu Ruční Nástroj Zobrazit větší

8ks/sada Uhlíkové Oceli Černé Šperky Kleště Pro Korálkování Diy Výrobu Ruční Nástroj

Kč323.12

-25 %

Kč430.89

Nový produkt

Velikost Balení 5cm x 12cm x 2cm (1.97in x 4.72in x 0.79in)
Typ Jednotky Balení
Hmotnost Balení 0.586kg (1.29lb.)
Položka Průměr 12.5cm
Značka Pandahall
Šířka Položky 6.5cm
Šperky Nástroje A Vybavení Typ Kleště
Číslo Modelu PT-MSMC001-M3
Materiál Uhlíkové Oceli
Položka Délka 12.5cm
Použití Šperky Mola
Typ Položky Šperky Nástroje A Vybavení
Hmotnost Položky 509 g
Vlastnosti Produktu Šperky Nástroje A Vybavení
barva Černá
Kovy Typ Z Nerezové Oceli

Specifika:

Obraz show:

1. Kulatý Nos Kleště

Jewlery Kleště, Kulaté Kleště, Lešticí, Černá, Carbon-Kalené Oceli

velikost:cca 12,5 cm dlouhé

Tyto kleště se používají k uzavření smyčky, držet malé šperky komponenty nebo otevřít a zavřít jumprings.

Jsou nutností pro balení drátu a dělat multi-průměr smyčky na hlavu a eyepins. 2. Ploché Kleště Šperky Kleště, Ploché Kleště, Lešticí, Černá, Carbon-Kalená Ocel Velikost:12,5 cm dlouhý tzv. "Ploché Kleště" znamená, že tong hlavy je plochý. Obsah uhlíku jeho materiál je 0,45 procenta a houževnatost a haedness je vhodné. To se používá k ohybu plechu nebo kovu drátu do tvaru, které jsou potřebné. To je jeden ze základních nástrojů pro výrobu šperků. 3.4.3" Diagonální Boční Řezání Kleště Šperky Kleště, 4.3" Úhlopříčka Boční Řezání Kleště, Lešticí, Černá Velikost: cca 110 mm dlouhé. Tyto jsou boční řezání kleště. Theu se používá k získání flush řez na drát. Umožňují flush řez i v těch nejužších míst, což pro méně podání, a čas na úklid. 4. Bent Nos Kleště Šperky Kleště, Bent Nos Kleště, Uhlíkové Kalené Oceli, Černá Velikost:12,5 cm dlouhý tzv. "Bent Nos Kleště" znamená, že tong hlava je ohnutá. Obsah uhlíku jeho materiál je 0,45 procenta a houževnatost a haedness je vhodné. To může být použit k otevření nebo zavření jumprings, ohnout drát, nebo jako speciální sadu prstů. To je jeden ze základních nástrojů pro výrobu šperků.

5.Jehla Nos Kleště Šperky Kleště, Dlouhé Řetězce Nos Kleště(Kleště), Leštění, Oxid Steelabout Velikost:15 cm dlouhé Tyto kleště jsou nejvíce běžně používané pro uchopení a sáhl do těsných místech. Mohou být použity k otevření nebo zavření jumprings, ohnout drát, nebo jako speciální sadu prstů . 6.Drát-Cutter Kleště Šperky Kleště, Drát-Cutter Kleště, Lešticí, Černá, Uhlíkové Oceli Velikost:cca 12 cm dlouhé Tyto kleště jsou kleště kleště, a obsah uhlíku jeho materiál je 0,45 procenta. Jeho houževnatost a haedness je vhodné. Tyto kleště jsou nejvíce běžně používané pro obecné stříhání nebo řezání drátu. Tyto kleště fungují nejlépe na drahé kovy a měkké řemeslo dráty. 7.Konec Řezání Kleště Šperky Kleště, Konec Řezání Kleště, Lešticí, Uhlíkové Kalené Oceli, Velikost:cca 10,5 cm dlouhé Tyto kleště jsou konci štípacích kleští, a obsah uhlíku jeho materiál je 0,45 procenta. Tyto kleště dobře fungovat na drahé kovy a měkké řemeslo dráty. Můžete snížit bez ohledu na velikost z buttcockline těmito konci štípacích kleští. 8. 5" Kleště 5" Jehla Nos Kleště, Drát Řezačka, Leštění, Černá Velikost: asi 130 mm dlouhé. Tyto kleště jsou základem pro vaše nářadí. Použít je blízko, smyčky, držet malé šperky komponenty nebo otevřít a zavřít jumprings. Jsou nutností pro balení drátu a dělat multi-průměr smyčky na hlavu a eyepins. Kupující show :

$17.40

Štítky: Šperky kleště, kleště na šperky, Šperky Kleště, Levné šperky kleště, Vysoce Kvalitní kleště na šperky, Čína šperky kleště, Dodavatelé.

Napsat recenzi

8ks/sada Uhlíkové Oceli Černé Šperky Kleště Pro Korálkování Diy Výrobu Ruční Nástroj

8ks/sada Uhlíkové Oceli Černé Šperky Kleště Pro Korálkování Diy Výrobu Ruční Nástroj

Specifika: Obraz show: 1. Kulatý Nos Kleště Jewlery Kleště, Kulaté Kleště, Lešticí, Černá, Carbon-Kalené Oceli velikost:cca 12,5 cm dlouhé Tyto kleště se používají k uzavření smyčky, držet malé šperky komponenty nebo otevřít a zavřít jumprings. Jsou nutností pro balení drátu a dělat multi-průměr smyčky na hlavu a eyepins. 2. Ploché Kleště Šperky Kleště, Ploché

Související produkty