Nové Reduced price! Originální levé kolo s motor pro robot vysavač ilife A6 ilife X623 robot Vysavač Dílů kola, výměna motoru Zobrazit větší

Originální levé kolo s motor pro robot vysavač ilife A6 ilife X623 robot Vysavač Dílů kola, výměna motoru

Kč376.57

-35 %

Kč579.41

Nový produkt

Velikost Balení 22cm x 18cm x 12cm (8.66in x 7.09in x 4.72in)
Typ Jednotky kus
Hmotnost Balení 0.36kg (0.79lb.)
Typ 7 pro ilife x623
Vysavače Typ Dílu Kola
Typ 5 pro ilife díly
Značka FGHGF
Typ 6 Pro ilife A6
typ 2 motor kola pro ilife
Balíček 1ks Levé kolo s motorem
typ 1 vakuový kotouč pro ilife
Číslo Modelu pro ilife A6 x623
typ 3 Robot Vysavač Díly
typ 4 pro ilife kola motor
Typ Vysavač Díly

Originální levé kolo s motor pro robot vysavač ilife A6 ilife X623 robot Vysavač Dílů kola, výměna motoru Kompatibilní s model: Položky Pro ilife A6 X623 Včetně Balení: 1x Levé kolo s motorem

Záruka & Návrat Politiky

Garantujeme spokojenost pro poctivé a rozumné kupujícího. Pokud položka je poškozen při příjezdu, prosím, být družstevní vzít fotografie nebo videa na problém a poslat k nám pro ověření. Pro potvrzené vadný výrobek na vaše schválení, můžeme vám poslat náhradní díly zdarma, ale pro jakékoliv fyzické poškození nebo poškození je výsledkem kupující zneužití, Kupující je třeba, aby sdílet některé částky.

Zpětná vazba

Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a hodnotit údaje o transakci (Podrobné Prodávající Hodnocení) s "DOKONALOU 5 HVĚZD".

Zásilka bude doručena do 35 dnů ve většině zemí . Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu. Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Naším cílem je, aby ujistěte se, že jste spokojeni kupující a příjemné nakupování s námi. Prosím, napište nám před odjezdem žádné 1 nebo 2 hodnocení, negativní zpětnou vazbu.

Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky. Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.

Kontaktujte Nás

Prosím, dovolte 24 hodin pro nás odpověď, Pokud neobdržíte žádnou odpověď od nás, prosím, zkontrolujte svůj e-mail zajišťuje, vaše schránka není plná.

Vzhledem k některé ISP spamového filtru nastavení,nemusí být schopen přijímat naše odpovědi; pokud máte problémy dostávat naše e-maily,budete muset použít jiný e-mailový účet, kontaktujte nás.

Vážíme si vaší komunikace, a budeme se snažit v našich silách vyřešit jakékoli problémy mohou existovat.

Pokud se vám líbí naše výrobky, prosím, přidat naše nakupovat do "Mých Oblíbených" seznam.

Štítky: Robot Vysavač Díly, Čistič Dílů, Vysavač Díly, Levné robot vysavač díly, Vysoce Kvalitní čistič dílů, Čína vysavač díly.

Napsat recenzi

Originální levé kolo s motor pro robot vysavač ilife A6 ilife X623 robot Vysavač Dílů kola, výměna motoru

Originální levé kolo s motor pro robot vysavač ilife A6 ilife X623 robot Vysavač Dílů kola, výměna motoru

Originální levé kolo s motor pro robot vysavač ilife A6 ilife X623 robot Vysavač Dílů kola, výměna motoru Kompatibilní s model: Položky Pro ilife A6 X623 Včetně Balení: 1x Levé kolo s motorem Záruka & Návrat Politiky Garantujeme spokojenost pro poctivé a rozumné kupujícího. Pokud položka je poškozen při příjezdu, prosím, být družstevní vzít fotografie nebo videa na problém a poslat k nám pro ověření.